Витрати на продаж земельної ділянки: умови 2019 року

22.01.2019   

Витрати на продаж земельної ділянки: умови 2019 року

 

Щоб продати земельну ділянку без турбот треба враховувати таку важливу річ, як сплата податків на неї. Чинне законодавство зобов’язує власників, які хочуть передати свою ділянку у власність іншім особам на умовах продажу, сплатити земельне мито та зробити декілька інших сплат. Які витрати на земельну нерухомість очікують продавців у 2019 році?

Власне державний податок у розмірі 1%

Податок, який нараховується на доходи фізичної особи (ПДФО) – 5%. Він сплачується, якщо ваша земельна ділянка перебувала у вашій власності менш, ніж 3 роки, або якщо ви здійснюєте операції з продажу нерухомого майна частіш, ніж раз на рік.

Військовий збір (обов’язкове мито, яке сплачується з 2014 року) – 1,5%. Сплачується, якщо ви попадаєте під вимоги зі сплати попереднього мита (ПДФО). Цю витрату на продаж ділянки можна здійснити протягом року з моменту продажу.

Додайте до вартості витрат на продаж землі також послуги нотаріуса. У середньому вони коштуватимуть від 3500 гривень.

Податки та збори нараховуються від більшої з вартостей експертної оцінки або від суми вписаної в договір

 

Для здійснення угоди з продажу земельної ділянки потрібно підготувати наступні довідки:

Витяг з Державного земельного кадастру коштуватиме від 90 грн.

Незалежна експертна оцінка  земельної ділянки – вартуватиме від 1600 грн.

Довідка про те, що на ділянці відсутні капітальні об’єкти забудови видається безкоштовно.

Таким чином, окрім податків на земельну ділянку та супутніх податків ви маєте бути готові до витрат у розмірі від 5190 гривень на підготовку та нотаріальне засвідчення угоди. Бажаєте зекономити свій час та нерви? Звертайтеся до фахівців «Happy House»! Ми підготуємо для вас усі необхідні документи та проведемо усі необхідні перемовини з представниками відповідних державних організацій.

 

Заказать обратный звонок