ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як вигідно купити?

 

Це може бути інвестиційне вкладення або ж ви купуєте актив в довгостроковій перспективі для життя або ведення власного бізнесу.

Різні цілі – різні об’єкти нерухомості. Точна постановка мети допоможе звузити коло об’єктів і отримати максимальну віддачу від покупки.

 

Яка ціна нерухомості актуальна в даний момент?

 

Вибір «на око», не знання середньоринкової вартості нерухомості або рішення довіритися думку знайомих – часто обертається для покупця великої переплатою і невигідною операцією.

Не варто орієнтуватися на великі портали нерухомості в інтернеті. Ціни можуть змінюватися щомісяця, і інформація на них швидко втрачає свою актуальність. Довіряйте професіоналам, ріелтори завжди стежать за реальною ціною, вчасно реагують на скачки в сфері нерухомості і допомагають своїм клієнтам вибрати оптимальний варіант.

 

Як правильно вибрати район і Коли варто укласти угоду?

 

Сезонність є практично у всьому, нерухомість не виняток. Правильно обраний час дозволяє отримувати максимальні знижки і бонуси від забудовників, а розумний торг в правильно підібраний момент, зможе зробити будь-яку угоду по-справжньому вигідною.

Не секрет, що місце розташування робить прямий вплив на ціну об’єкта. Елітний район для інвестицій або економ варіант, віддалений від центру – в кожному окремо взятому випадку, місце розташування може зіграти вирішальну роль в майбутньому.

«В нужное время и в нужном месте» – эта цитата станет результатом вашей тщательно и наперед продуманной стратегии.

 

На які характеристики будівлі варто звернути увагу?

 

Враховуйте розвиненість інфраструктури, транспортну доступність, матеріали, що застосовуються при будівництві, поверховість і наявність ліфта, рік побудови. По можливості проведіть ретельний огляд для виявлення можливих дефектів.

Чи не критичні зауваження допоможуть вам впевненіше торгуватися або пояснять спочатку занижену ціну. А вчасно виявлені істотні недоліки, вбережуть вас від невірно зробленого вибору.

 

Які характеристики приміщення грають ключову роль?

 

Ретельно продумайте кількість кімнат і їх площа, наявність необхідних комунікацій і витрати на можливий ремонт. Переконайтеся, що планування відповідає вашим очікуванням або можливо проектування нових зон, без порушення несучих характеристик. Сусіди, наявність хорошої звукоізоляції, відкритої тераси або вид з вікна, на перший погляд не грають великої ролі, але цілком можуть зробити ваше життя нестерпним надалі.

Пам’ятайте, вигідно – те, що добре продумано.

Не все буде мати однакову вагу при ухваленні рішення в вашому конкретно випадку, чимось можна пожертвувати, на щось закрити очі. Чим продуманней буде ваше рішення, тим більше вигоди ви зможете отримати від покупки.

В погоді за низькою ціною і вигідними умовами, покупці сліпо довіряються недобросовісним продавцям і шахраям. & Nbsp; Не упускайте вашу вигоду, довіртеся професіоналам. Ми враховуємо ваші персональні побажання і всі можливі фактори впливу при покупці, підкажемо, де і коли угода буде максимально вигідною.

З нами покупка нерухомості стане простою, зрозумілою, вигідною і головне безпечною.