ГОТУЄМО НЕРУХОМІСТЬ ДО ПРОДАЖУ ПРАВИЛЬНО

ГОТУЄМО НЕРУХОМІСТЬ ДО ПРОДАЖУ ПРАВИЛЬНО

Переваги ексклюзивної послуги ріелтора для власника нерухомості. Готуємо нерухомість до продажу правильно.

Щоб продати нерухомість вигідно та ефектно презентувати її потенційному покупцеві будуть потрібні зусилля. Багато хто помилково припускає, що зроблений перед продажем ремонт значно збільшить її привабливість, а значить, і вартість, в очах покупця. На ремонт виділяються істотні суми, але віддача не завжди відповідає очікуванням. І це перша помилка при підготовці нерухомості до продажу.

Існують більш дієві, але дешевші методи, як підготувати об’єкт нерухомості до продажу і зробити його максимально привабливим. Ці методи вже давно використовуються в практиці продажів нерухомості таких країн, як США, Франція або Канада. Загалом вони звуться «хоум стейджінг» і являють собою комплекс заходів, спрямованих на облаштування житла і його стильну презентацію.

Агентство нерухомості «Happy House» ділиться з вами основними способами хоум стейджінга, як зробити об’єкт привабливим.

Перший і найважливіший етап – прибирання сміття та зайвих речей. У хоум стейджінгу квартири або будинку вкрай важливо перше враження клієнта, а при наявності в приміщенні старих, поламаних або просто застарілих речей це враження гарантовано зіпсується. Тому весь мотлох потрібно завбачливо винести й вивезти за межі об’єкта нерухомості. До і після хоумстейджінг-дехламізаціі різниця очевидна!