Інвестиції в нерухомість Вишгорода

Інвестиції в нерухомість Вишгорода

Державна служба статистики вказує: рівень інвестицій в нерухомість Вишгорода виріс на 12% у 2021 році, що на 4% більше, ніж в попередньому році. Така тенденція пояснюється можливістю не тільки збереження грошей, при інфляції що дедалі зростає, але і можливістю стабільного прибутку при здачі квартир в оренду або з метою подальшого перепродажу.

 

Інвестиції в нерухомість – перспективний напрямок для тих, хто бажає збільшити свій капітал в довгостроковій перспективі. Житло в Вишгороді користується популярністю за рахунок близького розташування до столиці та добре розвиненої інфраструктури самого міста.

 

Інвестиції в нерухомість Вишгорода: основні переваги.

1. Активний розвиток Вишгорода. Зі збільшенням нового житла розбудовується інфраструктура міста.
2. Зручне транспортне сполучення з Києвом: за 15-20 хвилин можна дістатися до метро “Героїв Дніпра”.
3. Постійне зростання цін на нерухомість.
4. Збільшення попиту на квартири та будинки в Вишгороді.

 

Житло в передмісті вибирають як приїжджі, так і корінні жителі столиці. Перша категорія людей бажає швидше і дешевше купити власну квартиру, щоб не платити оренду за квартиру в Києві. Корінні жителі столиці хочуть перебратися в більш спокійну, екологічно чисту зону для життя.

 

Основи інвестування в нерухомість.

Для інвестицій в Вишгороді можна вибрати житлову або комерційну нерухомість. Спосіб отримання доходу також може відрізнятися – перепродаж або подальша здача в оренду.

 

Інвестування в житлову нерухомість більш популярно, внаслідок збільшення кількості приїжджих до столиці. Оптимально вкласти кошти в перевірений ЖК ще на етапі котловану, в такому випадку ціни будуть нижчими. При введенні будинку в експлуатацію вартість квартири збільшується і її можна продати. Дохід від інвестицій в житлову нерухомість вважається прибутковим, якщо інвестор отримає зверху більш як 8% чистого прибутку.

 

Комерційну нерухомість вигідніше купувати з метою подальшої здачі в оренду. В цьому випадку окупність вкладення буде прорахована на перспективу. За даними Мінфіну (за 2019 рік) середній період окупності нерухомості за умови здачі в оренду становить 7 років.

 

Прибутковість інвестицій в нерухомість Вишгорода.

Існує ряд факторів, які можуть коливати відсоток прибутку від 10 до 70%. До цієї категорії входить:

1. Розташування будинку / ЖК: околиця або центр.
2. Наявність ремонту або базової обробки від забудовника.
3. Інфраструктура: школи, магазини, лікарні.
4. Особливості приміщення: поверх, розмір квартири, вид з вікна.

 

Вишгород – один із конкурентів Киева для інвестування. Місто славиться Київським морем з красивою набережною, “зеленими” зонами та розвиненою інфраструктурою. Тут є все необхідне для життя. Відстань до Києва – всього 8 км. Саме завдяки цим перевагам Вишгорода інвестори активно вкладають в нерухомість міста.