КЕЙС З ПРОДАЖУ БУДИНКУ. ПРОДАНО

КЕЙС З ПРОДАЖУ БУДИНКУ. ПРОДАНО

Замовник звернувся в наше агентство з проханням продати будинок.

Початкова ціна стояла – 170 000 грн. До звернення в агентство нерухомості «Happy House» продажем будинку займалося ще кілька ріелторів.

Один ріелтор, без узгодження з замовником занизив вартість на 5,8%, другий на 1000 дол.

Робота з продажу проходила як більшість, розмиті фото на телефон, короткий універсальний текст, реклама на пару сайтів. Покупці при перегляді оголошення цього будинку, не хотіли навіть дізнаватися більш детально подробиці.

Відповідно будинок не продавався.

Після звернення в агентство нерухомості «Happy House», була індивідуально підібрана стратегія просування продажу будинку, яка включає більш ніж 23 пункти просування. Ключові інструменти з просування:

 

  • Проведено передпродажну підготовку об’єкта.
  • Зроблені професійні фото та відеозйомка об’єкта.
  • Розміщення на більш ніж 28 найефективніших сайтах з продажу нерухомості, включаючи підняття на 3-х сайтах в Топ.
  • Проведено день відкритих дверей для колег і всіх охочих.
  • Складено план перегляду.
  • Проведено перегляди та вибрано найбільш цікаві пропозиції за ціною від покупців.

 

Покупець, чия пропозиція була найцікавіша, зізнався, що бачив оголошення даного будинку з іншими фотографіями, будинок не викликав ніяких емоцій, відповідно він навіть не подзвонив. Цитую “думав якийсь не ліквід”. Однак, після оновлення стратегії просування і застосування якісних інструментів з продажу, будинок зацікавив покупця.

Завдяки застосуванню новітніх технік з продажу нерухомості та проведення професійних переговорів нашого фахівця об’єкт був проданий за 2,5 тижні на 10% дорожче передбачуваної вартості. Проблем з продажем і документацією не виникло.