Оренда квартир

ОРЕНДА КВАРТИР ВИШГОРОД І ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН

Кількість квартир для оренди під Києвом величезна. Надійних ріелторів – одиниці. Не дайте себе ошукати, співпрацюйте тільки з професіоналами. В АН «Happy House» працюють сертифіковані фахівці, знавці ринку нерухомості Вишгорода і Вишгородського району.

Потрібно зняти або здати квартиру в Вишгороді?

Зв’яжіться з нами, зручним для вас способом, і вже сьогодні:

• наші фахівці дадуть відповідь на ваші запитання
• проконсультуємо з юридичних і правових аспектів угоди
• за вами буде закріплений профільний ріелтор
• призначимо зручний для вас час огляд об’єкта

З нами ви не тільки вигідно і швидко, а ще й безпечно укласте угоду з оренди квартири. Ми простежимо, що б всі документи орендодавця і орендаря були оформлені відповідно до українського законодавства, виключимо всі можливі маніпуляції і шахрайські схеми з нерухомістю.

Ризики і небезпеки самостійної оренди

Приймаючи рішення самостійно здати квартиру, орендодавець стикається з несподіваними і небезпечними наслідками. Невиправдано завищена вартість оренди квартири і відсутність чітко сформульованого портрета клієнта, призводить до вкрай затяжного процесу оренди. Замість очікуваної миттєвого прибутку, господар змушений витрачати значну частину свого часу на телефонні дзвінки, планування показів квартири і не результативні зустрічі з клієнтами. Слабка юридична підготовка і халатне ставлення до нюансів підписання договору оренди, може привести до втрати не тільки часу, а й вашого майна в цілому.
У свою чергу, орендар в гонитві за дешевим варіантом, натикається на недобросовісних господарів або того гірше шахраїв і здирників. Втрата заставної суми, псування майна і судові розгляди, далеко не рідкість на ринку нерухомості поруч з Києвом.

Оренда квартир у Вишгороді та Вишгородському районі з АН «Happy House» – це гарантовано безпечний і легкий спосіб вирішення ваших проблем. Індивідуальний підхід до кожної конкретної задачі і кожного клієнта дозволяє досягати високих результатів в найкоротші терміни.