Переваги ексклюзивної послуги ріелтора

Переваги ексклюзивної послуги ріелтора

Ексклюзивна послуга з продажу нерухомості – це зручно і вигідно для клієнта. У чому її головні відмінності від звичайної процедури співпраці з агентством нерухомості або приватним ріелтором?

 

Головний постулат ексклюзивної ріелторської послуги полягає в тому, що ріелтор – це захисник інтересів свого клієнта і він буде прагнути не просто знайти покупця на об’єкт, а продати його за найвищою ціною (в межах можливого, зрозуміло).

 

Агент з нерухомості – це ключова фігура, яка володіє максимумом інформації про потенційних покупців, і на це теж варто звернути увагу клієнта.

 

Ексклюзивна послуга передбачає, що ріелтор буде звертати увагу покупця на сильні сторони вашого об’єкта, а не на свої, щоб заробити комісійні. І, знову-таки, сплачена вами послуга означає, що ціна вашого об’єкта для ріелтора буде в пріоритеті.

 

При укладанні договору на ексклюзив, клієнтові не доведеться взаємодіяти з іншими ріелторами або агентствами, щоб продати свій об’єкт – ріелтор, з яким він уклав договір, зробить це і забезпечить їм винагороду за їхні послуги. Крім того, клієнт істотно економить свій час на проведення переговорів, візити потенційних покупців та інші зустрічі, що стосуються продажу об’єкта.

 

У пакет ексклюзивної ріелторської послуги входить не тільки час і сили фахівця з нерухомості, а і його витрати на рекламу об’єкта, підготовку повного пакета документів, проведення аналітики ринку та інші матеріальні й нематеріальні витрати.

 

Комфортний графік взаємодії – це важливо для клієнта. В ексклюзивній послузі взаємодія клієнта відбуватиметься тільки з одним агентом, який буде мати максимум інформації й зможе готувати звіти та надавати їх в обумовлені терміни та в потрібному клієнтові режимі.

 

Замовлення ексклюзивної послуги – це престижно і дієво, адже при замовленні ексклюзиву дані про об’єкт власника включаються в партнерську Базу Даних.

 

Ефективна реклама – ще один плюс ексклюзивної ріелторської послуги. При укладенні такого договору клієнт отримує велику маркетингову компанію на 24 пункти та рекламу свого об’єкта, яка дозволяє швидко охопити максимальну кількість потенційних клієнтів.

 

Можливість корегувати ціну в більшу сторону – це дійсно ексклюзивна пропозиція, можлива тільки для таких клієнтів.

 

Ексклюзив укладається з власником об’єкта, а не з покупцем, що з одного боку – дає можливість покупцеві відчути переваги, адже комісійні платить не він, а з іншого – оплата послуг за фактом буде вирахувана із суми, отриманої від продажу об’єкта, але при цьому клієнт розуміє, що ви з ним – в одній команді.

 

Технологія продажу для ексклюзивної послуги теж особлива – перша черга покупців підшукується з тих, хто вже був на огляді об’єкта, а також з потенційно перспективного оточення клієнта.

 

Надані агенту ексклюзивні повноваження від клієнта допоможуть, по-перше, надати престижності об’єкту, по-друге, уникнути тиску з боку знайомих, які можуть претендувати на покупку, випрошуючи у клієнта знижку.

 

Робота агента з нерухомості з ексклюзивними клієнтами відбувається так, що в результаті клієнт залишається задоволений досконалою угодою, а його покупець прагне в майбутньому найняти агента і для своїх операцій.

 

Переваг в ексклюзивної послуги з продажу нерухомості чимало і спільна робота клієнта з його персональним ріелтором в рамках ексклюзиву допоможе досягти кращого результату!