Реєстрація права власності на об’єкт будівництва

Серед багатьох питань, пов’язаних з об’єктами незавершеного будівництва, особливу значущість займає питання їх державної реєстрації.

Незавершене будівництво – це об’єкти, на яких почалося будівництво і які не прийняті в експлуатацію. Тобто, незавершене будівництво – це специфічна нерухомість, оскільки до завершення будівництва забудовник вважається тільки власником матеріалів і устаткування (і так далі), які були використані в процесі будівництва.

В разі необхідності особа здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно на підставі документів, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою для створення об’єкта нерухомого майна, дозволу на виконання будівельних робіт, а також документів, що містять опис об’єкта незавершеного будівництва (технічний паспорт).

Державна реєстрація права на незавершене будівництво здійснюється відповідно до норм Закону України від 01.07.2004 1952-IV «Про державну реєстрацію прав та їх обтяжень» та Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень затвердженого постановою КМУ від 17 жовтня 2013 № 868.

Слід звернути увагу, що державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва проводиться тільки при наявності державної реєстрації речового права на земельну ділянку, на якій розташований такий об’єкт. Тобто, із заявою про державну реєстрацію заявник обов’язково подає державний акт на земельну ділянку або свідоцтво про право власності на нерухоме майно.

В будь-якому випадку, умови проведення державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва є індивідуальними.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися за номером (073) 965-25-65.

Вигідні ціни
Швидке виконання
Індивідуальний підхід
house orange

Ми готові вам допомогти!

Залиште заявку на послугу, консультація фахівця безкоштовно.

  НЕ ЗНАЄТЕ З ЧОГО ПОЧАТИ?

  Залиште свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо

  tell
  Ваш дзвінок
  або заявка
  kosultaciya
  Консультація
  фахівця
  lupa
  Перегляд
  документів
  icon sales 11
  Виконання замовлення
  oplata
  Оплата
  послуг
  sdelki
  Готові
  документи