Агентство нерухомості “Happy House”: з нами вигідно!

Шукаєте надійне агентство нерухомості в Київській області, з яким ви напевно зможете продати або здати в оренду свою квартиру або будинок, земельну ділянку або об’єкт комерційної нерухомості? Хочете швидко купити або взяти в оренду кращі з об’єктів для життя і роботи? Шукаєте професіоналів для отримання комплексу консультаційних послуг із земельних питань або хочете отримати кваліфіковану оцінку вашого об’єкта?

«Happy House» – це саме та компанія, яка вам потрібна! Ми спеціалізуємося на нерухомості міста Вишгород та Вишгородського району Київської області. Наші фахівці проводять постійний аналіз ринку нерухомості Вишгорода і Вишгородського району, підбираючи найкращі пропозиції для покупців і орендарів.

Чому з нами вигідно продавати нерухомість

Ми оперуємо найактуальнішими інструментами продажів і продаємо покупцям вашу нерухомість за максимальною ціною. Ми використовуємо сучасні техніки підбору потенційних покупців і генеруємо попит на ваш об’єкт. Швидкість одна з наших переваг: з нами ви продасте не тільки вигідно, але і дуже швидко.

У чому вигода для покупців від роботи з «HappyHouse»

Всі наші об’єкти продаються без комісії для покупців. Наші фахівці досконально володіють інформацією про кожен об’єкт і надають її покупцям в повному обсязі. Ми враховуємо всі ваші побажання при підборі квартири у Вишгороді або будинку, ділянки та офісного приміщення.

ВВигідне співробітництво з колегами – запорука нашого успіху

Ми раді співпраці з колегами і пропонуємо взаємовигідні умови для досягнення результату.

З «HappyHouse» ви точно зможете продати бажаний об’єкт або купити квартиру в Вишгороді та Вишгородському районі за привабливою ціною в найкоротший термін, а також отримати весь комплекс висококваліфікованих послуг з оцінки, введення в експлуатацію, підготовки документів на кожен об’єкт нерухомості недорого і якісно. Ми раді кожному нашому клієнту і намагаємося надати досконалий сервіс по кожній угоді.

Про нас у цифрах


Кількість угод

Кількість років на ринку

НАШІ ПЕРЕВАГИ


Экономия собственных усилий

Економія власних зусиль

Тільки звертаючись до професіоналів у Вас буде комфортний режим спілкування з одним, індивідуально виділеним для Вас агентом, який буде звітувати Вам в узгоджені з Вами терміни і необхідному обсязі

Экономия средств

Економія коштів

Так, при зверненні в агентство нерухомості вам доведеться витратитися на послуги агентсва, але в кінцевому рахунку ви можете добре заощадити. Професійний ріелтор може продати об’єктів набагато дорожче і за часту ця сума перевищує суму комісії

Экономия времени

Економія часу

У Вас не буде необхідності звертатися до інших посередників, оскільки ми проінформуємо своїх професійних колег про це ексклюзив і поділюся з ними комісійними, залучаючи їх до співпраці, що в наших з Вами інтересах

Грамотная презентация и продажа

Грамотна презентація та продаж

Тільки звертаючись до професіоналів у Вас буде комфортний режим спілкування з одним, індивідуально виділеним для Вас агентом, який буде звітувати Вам в узгоджені з Вами терміни і необхідному обсязі.

shield

Гарантія надійності угоди

Продаючи спільно з агентством нерухомості «Happy House» у вас буде повний юридичний супровід угоди. Ми вкажемо вас в цінах і ситуації на ринку нерухомості і, з огляду на ваші можливості і побажання, буде підбирати для вас об’єкт.

Консультация по налогообложению

Консультація по оподаткуванню

Досвідчений фахівець агентства нерухомості проконсультує вас з питань оподаткування при продажу нерухомості та допоможе правильно розрахувати необхідний податок для оплати


НАША КОМАНДА


aleksandr klochkov
Олександр Клочков
Керівник агентства
Александр опытный риэлтор и настоящий профессионал…
(097) 770-84-90
Подробнее
yurist
Тетяна Воронецька
Юрист
Татьяна Воронецкая Юрист Закончила Киевский университет…
(073) 965-25-65
Подробнее
valentin dmiterko
Валентин Дмітерко
Ріелтор
В сфере недвижимости с 2005 года.…
(098) 803-17-75
(093) 456-56-30
Подробнее
boris
Борис Дмітерко
Ріелтор
Борис Дмитерко Риелтор Борис Дмитерко –…
(093) 776-72-65
Подробнее
larisa marenkova
Лариса Маренкова
Ріелтор
Лариса Маренкова Риелтор Лариса Маренкова –…
(093) 953-60-05
Подробнее
lyudmila blazhevskaya 1
Людмила Блажівська
Керуючий партнер
Людмила Блажевская Управляющий партнер АН "Happy…
(097) 518-56-00
Подробнее
marina averyanova
Марина Авер'янова
Ріелтор
Марина Аверьянова Риелтор Характерная черта Марины…
(050) 917-05-17
Подробнее
6bd68226 0895 4a29 8853 a602a7e705ae
Ірина Матвєєва
Рієлтор
Риелтор
(099) 48-49-410
Подробнее
logo
КМ Лебедівка
(098) 584-84-84
(097) 518-56-00
Подробнее
img 9aa2697a750af80682805b7c1f48f6e5 v
Наталія Гурська
Рієлтор
Риелтор занимается квартирами по Вышгородскому району
(067) 442-08-95
Подробнее