Продано земельну ділянку 13 соток КГ «Міжріччя» з виходом на озеро

Продано земельну ділянку 13 соток КГ «Міжріччя» з виходом на озеро

Продано земельну ділянку 13 соток КГ «Міжріччя» з виходом на озеро.
Зіткнувшись з необхідністю продати ділянку, насамперед виберіть надійне агентство нерухомості. Звертаючись в Happy House для продажу нерухомості наші клієнти отримують повний комплекс послуг з продажу, що складається з більш ніж 30 пунктів, ретельно відібраних і розроблених під кожен індивідуальний випадок.

Приємним сюрпризом стало звернення в наше агентство зірки Дизель Шоу – Яни Глущенко! Було поставлено завдання продати земельну ділянку на 13 соток в КГ «Міжріччя». Після обговорення деталей і підписання договору на надання послуг з продажу ділянки, наші фахівці негайно приступили до роботи.

Натхнені творчою атмосферою замовлення, нами був розроблений маркетинг план з більш ніж 30 каналів залучення клієнтів. Але перш, ніж приступити до його реалізації був проведений первинний огляд об’єкта, приведення ділянки в презентабельний вигляд і збір матеріалів для просування:
– професійна фотозйомка;
– відеозйомка ролика презентації;
– зйомка з квадрокоптера.

На етапі впровадження і реалізації проекту були проведені наступні роботи:
– монтаж та обробка відзнятого матеріалу;
– комплекс заходів з топових інтернет-ресурсами з продажу нерухомості;
– розроблена і проведена комплексна рекламна компанія: таргетована реклама в Facebook, Instagram і Google, реклама на зовнішніх ресурсах, в друкованих виданнях і т.д .;
– було проведено оповіщення сусідів і колег;
– і багато іншого, що ми поки залишаємо за кадром))

Пропозицій було кілька і в кінці власники вибрали найбільш вигідне. Кілька потенційних покупців з тих, хто довго приймав рішення, дзвонили повідомити про свою готовність придбати вже після підписання завдатку, адже подібних відмінних пропозицій в хорошому місці, зовсім небагато.

Наші праці не пройшли даром, продавець знайшов свого покупця, ними стали люди живуть в КГ «Міжріччя». Угода пройшла легко, обидві сторони залишилися задоволені, залишивши позитивні відгуки про роботу агентства і його співробітників.

Подивитися всі наші земельні ділянки.

Вітаємо учасників договору з вдалою операцією! АН «Happy House» – ваш надійний партнер в сфері нерухомості!