Продавцю

Для того щоб продати квадратні метри, зазвичай потрібно пройти чималий шлях. Адже простий обиватель не так часто проводить операції з нерухомістю, йому невідомі всі нюанси цієї справи. У деяких випадках людині доводиться йти на поступки для того, щоб здійснити продаж об’єкта. Іноді відбувається так, що потрібно кілька місяців і навіть років для того, щоб вигідно реалізувати свою нерухомість.

Чи знайомі проблеми ?

kalendar

Довгий час безрезультатно продаєте нерухомість

Час великих і швидких заробітків на продажу нерухомості минув. Сьогодні інвесторів вже не так багато навіть на активному ринку новобудов, не кажучи про вторинному ринку житла.

skorost 1

Продати швидко, але не знижувати вартість

Давайте почнемо з того, що викликає найбільші розбіжності між покупцем і продавцем – це ціна. Найголовніше, що вам як власнику необхідно усвідомити -дом у вас куплять за тією ціною, яку готовий запропонувати ринок, а не по тій, яку ви хочете / мрієте за нього отримати.

vremya 1

Багато витрачаєте час на марні покази

На подив власника нерухомості, часто на покази приходять або ріелтори, для ознайомлення з нерухомістю, або аналогічні продавці нерухомості, для виявлення конкурентної ринкової вартості.

besplatnaya konsultacziya 1

Ви змушені йти на поступки щодо ціни об'єкта нерухомості

«Торг доречний» – фраза, яка часто зустрічається в оголошеннях про продаж нерухомості. Для потенційного покупця вона служить сигналом, що продавець готовий до дисконту.

dokumenty 1

Є питання з документацією по об'єкту нерухомості

Іноді у об’єкта нерухомості, бувають питання по юридичній документації. Кваліфікований юрист агентства нерухомості “Happy House” готовий допомогти з вирішенням цих питань.

moshennik 1

Побоюєтеся обману з боку покупців

Обман покупців на великі суми підриває довіру до сумлінних продавцям, а також завдає репутаційний шкоду гравцям ринку нерухомості: ріелторам, забудовникам, юристам і нотаріусам, обслуговуючим угоди.

Ми готові вам допомогти!

Залиште заявку на продаж нерухомості, консультація фахівця безкоштовно.

  Як правильно вибрати ріелтора

  sertifikat

  Наявність сертифіката

  довіряючи свої особисті дані, документи і навіть гроші, ви повинні бути впевнені в надійності ріелтора і в якості наданих послуг.

  rajon

  Спеціалізація в вашому районі

  оптимальним вибором буде ріелтор, який знає місцевість може підказати плюси і мінуси місцевості або будинку, а при продажу буде мати вже напрацьовану базу покупців.

  vid nedvizh

  Досвід укладання угод з вашого вигляду нерухомості

  будь то будинок, квартира, земельна ділянка або комерційна нерухомість. У кожному конкретному випадку свої особливості та нюанси, які неможливо врахувати без практичного досвіду.

  time6

  Економія власних зусиль

  тільки звертаючись до професіоналів у Вас буде комфортний режим спілкування з одним, індивідуально виділеним для Вас агентом, який буде звітувати Вам в узгоджені з Вами терміни і необхідному обсязі

  yurist

  Знання юридичних і правових основ

  фахівець повинен вміти не тільки знаходити підходящий варіант, але і перевіряти обставини, пов’язані з угодою і знижувати будь-які ризики для вас.

  agentstvo2

  Агентство нерухомості

  дає відчутну перевагу своїм фахівцям перед самостійними ріелторами у вигляді великої бази об’єктів і всебічної підтримки. Ви ж отримуєте подвійну гарантію надійності як від самого ріелтора, так і від його агентства.

  otzyvy

  Наявність рекомендацій та відгуків

  иногда найти вернее решение нам помогают родные и близкие, друзья или даже незнакомые люди, оставляющие рекомендации и подсказки в виде отзывов и комментариев. Порой чужое мнение оказывается гораздо красноречивей и информативнее любой рекламы.

  komfort

  Комфорт в спілкуванні

  останній, але чимало важливий фактор. Вибираючи фахівця, ви вибираєте партнера в світі нерухомості, який буде з вами від першого дзвінка і до підпису на договорі, ніж легше і природніше буде спілкування, тим швидше і успішніше ви досягнете поставленої мети.

  Оподаткування з продажу нерухомості

  Оподаткування з продажу будинку для продавців і покупців

   

  • 1% – державне мито (від вартості будинку).

  • 1% – збір на обов’язкове пенсійне страхування.

  • 5% – податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) – сплачується в разі перебування вдома у власності менше 3 років або при продажу нерухомого майна частіше одного разу на рік.

  • 1,5% – Військовий збір – оплачується тільки в тому випадку, коли оплачується ПДФО.

  • Нотаріальні витрати.

  Також необхідно буде підготувати наступні документи:

  • Експертна грошова оцінка будинку.

  • Витяг з Державного земельного кадастру.

  • Технічний паспорт.

  • Довідка про кількість зареєстрованих осіб.

   

  Оподаткування з продажу квартиридля продавців та покупців

  • 1% – державне мито (від вартості квартири).

  • 1% – збір на обов’язкове пенсійне страхування.

  • 5% – податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) – сплачується в разі перебування квартири у власності менше 3 років або при продажу нерухомого майна частіше одного разу на рік.

  • 1,5% – Військовий збір – оплачується тільки в тому випадку, коли оплачується ПДФО.

  • Нотаріальні витрати.

  Також необхідно буде підготувати наступні документи:

  • Експертна грошова оцінка квартири.

  • Технічний паспорт.

  • Довідка про кількість зареєстрованих осіб.

  Оподаткування з продажу ділянкидля продавців і покупців

   

  • 1% – державне мито (від вартості ділянки).

  • 5% – податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) – сплачується в разі перебування земельної ділянки у власності менше 3 років або при продажу нерухомого майна частіше одного разу на рік.

  • 1,5% – Військовий збір – оплачується тільки в тому випадку, коли оплачується ПДФО.

  • Нотаріальні витрати. Також необхідно буде підготувати наступні документи:

  • Експертна грошова оцінка земельної ділянки.

  • Витяг з Державного земельного кадастру.

  • Довідка про відсутність забудови на земельній ділянці.

  НЕ ЗНАЄТЕ З ЧОГО ПОЧАТИ ?

  Залиште свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо

  tell
  Ваш дзвінок або заявка
  kosultaciya
  Консультація фахівця
  lupa
  Перегляд об’єкта
  icon sales 11
  Підписання договору
  obiekty
  Швидкий продаж
  sdelki
  Вигідна угода

  ВИГІДНИЙ ПРОДАЖ НЕРУХОМОСТІ ВИШГОРОД І ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН

  Ми оперуємо найактуальнішими інструментами продажів і продаємо покупцям вашу нерухомість за максимальною ціною. Ми використовуємо сучасні техніки підбору потенційних покупців і генеруємо попит на ваш об’єкт. Швидкість – одна з наших переваг: з нами ви продасте не тільки вигідно, але і дуже швидко. Всі наші об’єкти продаються без комісії для покупців.

  Наші фахівці досконально володіють інформацією про кожен об’єкт і надають її покупцям в повному обсязі.

  Ми враховуємо всі ваші побажання при підборі квартири у Вишгороді або будинку, ділянки та офісного приміщення. У деяких людей і до цього дня в голові виникають радянські ідеї про те, що продажем нерухомості повинен займатися виключно сам власник квадратних метрів. Але це зовсім неправильно. Найвигідніше скористатися послугами професіоналів з продажу нерухомості Вишгорода і Вишгородського району і при цьому уникнути великої кількості помилок:

  • Перш за все, ви зможете уникнути проблем з юридичною складовою. Фахівці компанії мають величезний досвід у веденні перемовин та укладанні угод різної складності.

  • Кожен клієнт зможе знайти оптимальні варіанти вирішення проблем.

  • Є можливість вибрати один з декількох десятків вже готових рішень.

  Прийшовши за допомогою в агентство нерухомості “Happy House”, ви завжди зможете отримати найвигідніші і надійні умови співпраці. Телефонуйте прямо зараз, ми обов’язково зможемо Вам допомогти.