Продаж комерційної нерухомості

Продаж
МАЄТОК НА 3 КОТЕДЖІ І SPA КОМПЛЕКС У ЛІСІ
МАЄТОК НА 3 КОТЕДЖІ І SPA КОМПЛЕКС У ЛІСІ
700,000$

МАЄТОК НА 3 КОТЕДЖІ І SPA КОМПЛЕКС У ЛІСІ

100 соток
Ясногородка, Киевская область, Украина, 08061
Подробнее

ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ ВИШГОРОД І ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН

ККомерційна нерухомість під Києвом, користується стабільним попитом і високо цінується підприємцями. Доступність цін на оренду і продаж приміщень, приваблює не тільки бізнесменів, а й великих гравців ринку.

Продаж комерційної нерухомості – що потрібно знати

Критерії оцінки комерційної нерухомості залежать від її виду цільового призначення. Це може бути:

• офісна будівля
• торгова площа: магазин, супермаркет, кафе або ресторан
• приміщення під медичний центр або салон краси
• нежитлове приміщення
• складське і виробниче приміщення
• ремонтні та будівельні майданчики
• гаражі тощо

З огляду на побажання клієнта і вигляд приміщення, ріелтори нашого агентства підбирають оптимальний варіант, і ціна об’єкта далеко не ключовий момент.
Місцезнаходження – визначальний чинник вибору. Цей показник безпосередньо впливає на можливий потік клієнтів і відповідно розмір виручки. Вигода цього показника з надлишком покриває спочатку високу вартість при продажу або оренді приміщення. При використанні великої технічної бази або специфічного виду виробництва, для промислових видів бізнесу, вирішальну роль відіграє віддаленість від межі міста.
Врахувати всі фактори впливу і їх нюанси, для непідготовленої людини, неможливо. Довіртеся професіоналам сфери нерухомості, «Happy House» – ваш надійний партнер.

Переваги продажу комерційної нерухомості з АН «Happy House»

Наше агентство надає сертифіковані ріелторські послуги повного циклу: консультування клієнта, складання договору, перевірка документів власника, а також юридичний супровід угоди.
Нами розроблений покроковий план онлайн демонстрації об’єктів. Він включає в себе докладний текстовий опис усіх характеристик приміщення, фото презентацію і відео огляд об’єкта. В АН «Happy House» високо цінують час клієнтів. Дистанційне ознайомлення дає можливість оцінити об’єкт комерційної нерухомості ще до безпосереднього огляду приміщення.
Європейський рівень сервісу, використання передових технологій презентації об’єкта і новітні маркетингові інструменти продажів, дають можливість нашому агентству стати найкращим варіантом для співпраці.