Продано земельну ділянку 7 соток в с. Осещина
Продано земельну ділянку 7 соток в с. Осещина.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу земельної ділянки 7 соток в мальовничому місці поруч з р. Десна, в с. Осещина. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Продано 2-кімнатну квартиру в Києві
Продано 2-кімнатну квартиру в Києві.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу 2-кімнатної квартири в самому центрі Києва по вулиці Микільсько-Ботанічна. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Здано в оренду приміщення в центрі міста
Здано в оренду приміщення в центрі міста.   Раді повідомити про успішне підписання договору зі здачі в оренду приміщення в центрі міста площею 66,8 м2. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Продано земельну ділянку 10 соток, під забудову
Продано земельну ділянку 10 соток, під забудову.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу земельної ділянки 10 соток, під забудову, в с. Нижча Дубечня. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Як вибрати ріелтора
Більшість людей, коли виникає необхідність купити або продати нерухомість, звертаються до ріелтора. Найчастіше вибирають того, послуги якого дешевше. Але ціна тут – не найбільш вагомий критерій. Дуже важливо знати, як вибрати ріелтора професіонала. Ріелтори вважають, що їх головна чеснота – це репутація. Вона формується в процесі довгої та наполегливої праці, а зіпсувати її дуже легко.
Продано 1-кімнатну квартиру в ЖК Французький Квартал
Продано 1-кімнатну квартиру в ЖК Французький Квартал.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу 1-кімнатної квартири в одному з кращих житлових комплексів Вишгорода – ЖК Французький Квартал. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Як поділити землю між власниками?
Чому доводиться ділити земельну ділянку. Обставини в житті бувають різні та іноді з якихось причин: розлучення, дарування, вступ в спадок – необхідно поділити землю між власниками. Земельна ділянка – це нерухомість, яку за законами України можна розділити між фізичними і юридичними особами. Існують деякі нюанси, і щоб не потрапити в неприємності й не отримати штраф,
Продані всі квартири в ЖК «Софія 2»
Продані всі квартири в ЖК «Софія 2».   Раді повідомити про успішне закінчення продажів всіх квартир в ЖК «Софія 2»! Всі квартири продані на кінцевого споживача. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Інвестиції в нерухомість Вишгорода
Державна служба статистики вказує: рівень інвестицій в нерухомість Вишгорода виріс на 12% у 2021 році, що на 4% більше, ніж в попередньому році. Така тенденція пояснюється можливістю не тільки збереження грошей, при інфляції що дедалі зростає, але і можливістю стабільного прибутку при здачі квартир в оренду або з метою подальшого перепродажу.   Інвестиції в нерухомість