Фотозйомка перед продажем нерухомості
На сьогодні фотографування нерухомості – важлива частина її презентації на електронних дошках оголошень та сайтах. Тому дуже важливо вміти правильно фотографувати квартиру чи будинок для просування на ринку нерухомості. Чи може краще найняти професійного фотографа? Розберімось у цьому питанні.   Навіщо потрібна фотозйомка перед продажем нерухомості   Вміло виконана презентація квартири чи будинку в інтернет-ресурсах
Продано 2-кімнатну квартиру в ЖК «Ярославичі»
Продано 2-кімнатну квартиру в ЖК «Ярославичі».   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом в новому районі Вишгорода в ЖК «Ярославичі». Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Ціни на нерухомість у Вишгороді та районі у 2022 році
Увага покупців та продавців із завидною постійністю звернена до заміської нерухомості – будинків, квартир, земельних ділянок. Їхні майбутні власники стежать за вартістю об’єктів, цікавляться динамікою цін для того, щоб вибрати найбільш вдалий час для купівлі/продажу. Осінь плавно добігає кінця і залишається все менше часу для ухвалення рішення про укладання угод з нерухомістю цього року. Настав
Продано таунхаус 153 м2 в с. Нові Петрівці
Продано таунхаус 153 м2 в с. Нові Петрівці.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу таунхауса 153 м2 з повним комплектом меблів та техніки по вул. Канівська, с. Нові Петрівці. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Продано земельну ділянку в лісовій зоні
Продано земельну ділянку в лісовій зоні.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу земельної ділянки в лісовій зоні для індивідуального садівництва 12 соток в с. Старі Петрівці. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Продано еко-будинок в Старих Петрівцях
Продано еко-будинок в Старих Петрівцях.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу еко-будинка в Старих Петрівцях площею 51 м2, який знаходить в лісовій зоні на земельній ділянці 12 сот. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
На що звертати увагу при покупці будинку
Коли ви плануєте купувати приватний будинок, необхідно ретельно оглянути всі варіанти, що вам підходять. Якщо ви вже знайшли комфортне та недороге житло, зверніть увагу на деталі, які можуть бути основними чинниками якості вашого життя та зручності. Всі деталі в будинку та навколо будинку повинні відповідати критеріям безпеки, щоб ви могли спокійно жити разом зі своїми
Продано земельну ділянку 20 соток
Продано земельну ділянку 20 соток.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу земельної ділянки 20 соток в с. Нижча Дубечня. Світло, газ, сосни на ділянці. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!
Продано ділянку 10 соток в с. Нові Петрівці
Продано ділянку 10 соток в с. Нові Петрівці.   Раді повідомити про успішне підписання договору з продажу земельної ділянки 10 соток під садівництво в с. Нові Петрівці. Вітаємо учасників договору з вдалою угодою!   АН «Happy House» – ваш надійний партнер у сфері нерухомості!