КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ - АНАЛІЗ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ

КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ - АНАЛІЗ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ

Купівля нерухомості – на що варто звернути увагу.

Перш ніж купувати нерухомість варто гарненько розібратися з якими труднощами ви можете зіткнутися, а що може принести вам додаткову вигоду від покупки.
Перш ніж ви зупините свій вибір на чомусь одному, проаналізуйте наступні фактори:

1. Ціна.
Вибрати «на око», не оцінити середньоринкову вартість нерухомості або довіритися думку знайомих – все це може обернутися для вас великої переплатою і невигідною операцією.
Не варто орієнтуватися на великі портали нерухомості в інтернеті. Ціни можуть змінюватися щомісяця, а інформація на них швидко втрачає свою актуальність. Ви можете отримати базову консультацію в агентстві нерухомості або запитати поради у знайомого ріелтора, вони завжди стежать за реальною ціною на ринку і знають як вона змінюється.

2. Час покупки.
Сезонність є практично у всьому, нерухомість не виняток.

У зимовий період, через зниження попиту, ціни на будинки і земельні ділянки помітно знижуються, але є великий ризик не врахувати важливі чинники. Так, з-за підвищеного попиту покупка навесні обійдеться вам дорожче, але ви зможете перевірити: наявність і рівень грунтових вод, оцінити рельєф, якість ґрунту та зелених насаджень.

Правильно вибравши потрібний момент часу, ви зможете отримати максимальні знижки і бонуси від забудовників, а розумний торг, зможе зробити будь-яку угоду по-справжньому вигідною.

3. Місце розташування.
Вартість нерухомості визначається трьома факторами: місцем розташування, розташування і … місцеположенням. Так, наприклад два сусідніх ідентичних ділянки, розділені дорогою, можуть відрізнятися в ціні в 3 рази.

Для ділянок і будинків важлива наявність комунікацій, можливість підключення до електромереж і наявність вже побудованих сусідніх будинків, що істотно може полегшити як будівництво, так і життя в цілому.

Для котеджних містечок важлива наявність асфальтованого під’їзду і наскільки добре він обслуговується комунальними організаціями. Особливо гостро це питання підійматися взимку, коли проїзд може бути утруднений через снігові замети.

При покупці квартири місце розташування може зіграти вирішальну роль. Елітний район – добре підійде для інвестицій, в той час, як віддаленість від центру, дає можливість істотно заощадити на витратах молодим сім’ям. Варто також враховувати транспортну доступність і наявність необхідної інфраструктури поблизу: садки і школи, магазини і торгово-розважальні центри, поліклініки, парки, зупинки і т.д.

На комерційну нерухомість сезонність впливає слабо, тут головне не помилитися з місцем розташування. Кількість клієнтів безпосередньо залежить від щільності населення, місця скупчення людей та інфраструктури: офісні центри, зупинки, парки, школи і т.д.
«В потрібний час і в потрібному місці» – ця цитата стане результатом вашої ретельно і наперед продуманої стратегії покупки нерухомості.

4. Характеристики будівлі.
Перше що варто поцікавитися, купуючи квартиру – це рік побудови будинку. Перевага в більшості випадків у новобудов, бо у старого фонду є безліч негативних нюансів: старі комунікації, знос несучих конструкцій, потребує ремонту дах і т.п.

Обов’язково проведіть ретельний огляд будівлі для виявлення можливих дефектів. При перегляді переконайтеся в якості застосовуваних при будівництві матеріалів, відсутності тріщин на фасаді, враховуйте поверховість і наявність ліфта, чистоту парадних.

Звертайте увагу на прибудинкову територію. Вона буває закритою, де будуть тільки ваші сусіди і мінімум сторонніх людей, що дуже зручно. А може бути відкритою, що не зовсім безпечно, якщо ваші діти гуляють самостійно на дитячих майданчиках.

Не критичні зауваження допоможуть вам впевненіше торгуватися або пояснять спочатку занижену ціну. А вчасно виявлені істотні недоліки, вбережуть від фатальної помилки.

5. Характеристики приміщення.
Ретельно продумайте кількість кімнат і їх площа, наявність необхідних внутрішніх комунікацій і витрати на можливий ремонт. Переконайтеся, що планування відповідає вашим очікуванням або можливо проектування нових зон, без порушення несучих конструкцій.

Варто також врахувати куди виходять вікна. Добре якщо у двір, адже сусідство із завантаженою магістраллю і вікна, що виходять на дорогу, створять підвищений рівень шуму, пилу і бруду в вашій квартирі. Доброзичливі сусіди, наявність хорошої звукоізоляції, відкритої тераси або мальовничий вид з вікна додадуть будь-якій квартирі затишок і максимальний комфорт.

На щось можна закрити очі, чимось пожертвувати, але чим більш виваженим буде ваше рішення, тим більше вигоди ви зможете отримати від покупки нерухомості.
Пам’ятайте, вигідно – те, що добре продумано.
З «Happy House» покупка нерухомості стане простою, зрозумілою, вигідною і головне безпечною.