ВИТРАТИ НА ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

ВИТРАТИ НА ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Витрати на продаж земельної ділянки в 2021 році.

 

Щоб продати земельну ділянку без турбот треба враховувати таку важливу річ, як сплата податків на неї. Чинне законодавство зобов’язує власників, які хочуть передати свою ділянку у власність іншим особам на умовах продажу, оплатити земельне мито і зробити кілька інших виплат. Які витрати на земельну нерухомість очікують продавців у 2021 році?

 

Власне державний податок у розмірі 1%

 

Податок, який нараховується на доходи фізичної особи (ПДФО) – 5%. Він сплачується, якщо ваш земельну ділянку знаходився у вашій власності менше 3 років, або якщо ви здійснюєте операції з продажу нерухомого майна частіше, ніж раз на рік.

 

Військовий збір (обов’язкове мито, яке сплачується з 2014 року) – 1,5%. Виплачується, якщо ви потрапляєте під вимоги по сплаті попереднього мита (ПДФО). Ці витрати на продаж ділянки можна здійснити протягом року з моменту продажу.

 

Додайте до вартості витрат на продаж землі також послуги нотаріуса. В середньому коштувати від 3500 гривень.

 

Податки і збори нараховуються від більшої з вартості експертної оцінки або від суми вписаною в договір.

 

Для здійснення операції з продажу земельної ділянки потрібно підготувати наступні довідки:

 

Витяг з Державного земельного кадастру буде коштувати від 90 грн.

 

Незалежна експертна оцінка земельної ділянки – буде коштувати від 600 грн.

 

Довідка про те, що на ділянці відсутні капітальні об’єкти забудови видається безкоштовно.

 

Таким чином, крім податків на земельну ділянку та супутніх податків ви повинні бути готові до витрат в розмірі від 5190 гривень на підготовку і нотаріальне завірення угоди. Хочете заощадити свій час і нерви? Звертайтеся до фахівців «Happy House»! Ми підготуємо для вас всі необхідні документи і проведемо всі необхідні переговори з представниками відповідних державних організацій.