Як прикрасити будинок до Нового Року Тигра 2022

Як прикрасити будинок до Нового Року Тигра 2022

Відповідний новорічний декор підвищує настрій, приваблює в будинок удачу та добробут. Як прикрасити будинок до Нового Року? Ялинка – основний атрибут свята. Прикрасити її можна як за власним бажанням, так і за рекомендаціями експертів. Решту декору для квартири або будинку краще підібрати відповідно до сучасних тенденцій. Які ідеї щодо прикраси будинку запропоновані цього року? Розгляньмо кілька найцікавіших та оригінальних.

 

Новий 2022 рік Чорного Водяного Тигра – активний, енергійний та справедливий. Такий самий, як і сам тигр. Для залучення успіху в сім’ю рекомендується прикрасити будинок декором наступних кольорів:

• блакитний
• синій
• срібний
• пісочний
• зелений
• білий
• золотий

 

Строкатість в оформленні інтер’єру для наступного року зайва. Потрібно дотримуватися мінімалістичності та вибрати 2-3 кольори для оформлення квартири.

 

Чим прикрасити квартиру: ідеї декору

 

Китайці рекомендують використати головний символ 2020 – фігуру Водяного Тигра. Вона може бути скляною або пластмасовою. Для залучення успіху розміщувати фігурку краще у східній частині квартири. Можна також поставити статуетку тигра під ялинку.

 

До відповідних видів декору для прикраси квартири варто віднести:

• М’які пледи, подушки. Тварини із сімейства котячих люблять затишок. Все, що м’яке та пухнасте, підійде для оформлення новорічного інтер’єру. Розмістіть м’які покривала із подушками у певних місцях. Це створить відчуття тепла та комфорту.

• Штучні сніжинки на вікнах. Цього року від яскравих миготливих гірлянд краще відмовитись. А ось сніжинки та однотонні кулі підійдуть. Якщо хочеться прикрасити квартиру гірляндами, краще вибирати білі або жовті, однотонні, щоб не відлякати тигра.

• Натуральні елементи. На додачу до ялинки розвісьте по будинку невеликі гілочки ялини, прикрашені шишками. Ялинові гілочки можна вставити у вази, розмістити на підвіконнях та прикрасити ними дверні отвори.

• Зелень та натуральні рослини. Тигру сподобається, якщо квартира «потопатиме» у зелені. У будинку не має бути штучної зелені. Лише натуральні квіти, рослини.

 

На замітку! Якщо у квартирі не планується розміщувати справжню ялинку, а штучну ставити не хочеться, можна прикрасити велику кімнатну квітку. Тигр порадіє такому декору. Для надання квітці відповідного вигляду використовуйте невеликі кульки, стрічки та дощик.

Якщо у вашому будинку діти, можна використати еко-стиль для оформлення квартири. Як прикраси підійдуть мандарини, палички кориці, шишки, кавові зерна.

Створіть святкову атмосферу та казку у своїй квартирі разом із дітьми – змайструйте натуральні гірлянди, використовуючи кружечки сушеного апельсина, каштанів та мішковини. Таку прикрасу можна розмістити в будь-якому місці будинку.

Використовуйте для оформлення більше однотонних стрічок світлих відтінків, білих, жовтих, срібних та синіх куль, не яскравих гірлянд та м’якого текстилю. Від червоної та рожевої мішури цього року варто відмовитись. Яскраві кольори відлякують тварину, а використання більш відповідного декору привабить удачу, добробут та успіх у сім’ю.