ЖК «Зіркова Вежа 2»

ЖК «Зіркова Вежа 2»

ЖК «Зіркова Вежа 2» – майбутня сусідка ЖК «Зіркова Вежа». З огляду на близьке розташування обидва ЖК мають багато спільних характеристик, але є і відмінності, давайте розбиратися що до чого.

Розташування.

Київська область, Вишгородський р-н., М Вишгород, вул. Шолуденка, 26.
Обидва ЖК вигідно розташовані в швидко розвивається частини міста, з активною забудовою і розвиненою інфраструктурою.

ЖК «Зіркова Вежа 2» межує з річкою Дніпро і дарує можливість його майбутнім мешканцям повною мірою насолодитися панорамним видом з вікон своїх квартир на водні простори р. Дніпро. А безпосередня близькість до лісу, кожен день буде радувати чистим повітрям і пішими прогулянками.

До метро Героїв Дніпра: на власній машині – 15 хвилин, громадським транспортом – 20 хв.

Загальні характеристики РК.

Один будинок, дві секції, 9 поверхів. Введення в експлуатацію заплановано на 4 квартал 2022 року. Клас новобудови – комфорт.

Технологія будівництва – монолітно-каркасна; стіни – газоблок; утеплення – мінеральна вата; опалення – автономне.

Планування будинку передбачає тільки 1 і 2-кімнатні квартири, площею від 35м2 до 68м2. На вибір представлено 12 видів планувань. Родзинка квартир – великі балкони і панорамні вікна. Висота стелі – 2,75 м, кількість квартир – 129, стан квартири – під ремонт. Всі комунікації заведені в квартиру, а також встановлені регульовані радіатори. Біля кожного під’їзду передбачені пандуси.

Територія.

Прибудинкова територія буде закрита від сторонніх, з камерами спостереження і цілодобовим охоронним постом. Для власників квартир передбачена наземна стоянка автомобілів на 100 паркомісць.
Територія ЖК буде обладнана зоною для відпочинку, спортивним майданчиком з тренажерами і дитячим ігровим майданчиком.

Разом з активною забудовою житловими будинками, в районі активно розвивається інфраструктура – з’являється все більше продовольчих магазинів, відкриваються нові салони краси, кав’ярні, спортклуби і все необхідне для комфортного життя.

На новобудовах в нашому агентстві спеціалізується чудовий фахівець – Лариса Маренкова.

АН «Happy House» – ваш надійний партнер в сфері нерухомості!