Вдалині від цивілізації: чи потрібно купувати нерухомість з поганою транспортною доступністю?

Вдалині від цивілізації: чи потрібно купувати нерухомість з поганою транспортною доступністю?

У зв’язку з тим, що грошей часто не вистачає на житло, люди вважають за краще брати спочатку дешеві варіанти. А що дешево? Те, що немає певного типу зручностей. Дешеві квартири зараз продаються на задвірках міста, причому транспортна доступність до житла дуже обмежена, а то й зовсім відсутня. Чи варто купувати нерухомість із поганою транспортною доступністю?

 

Річ у тому, що багато людей переконані, що подібного типу райони в найближчому майбутньому почнуть активно розвиватися, поряд з ними збудують дороги, магазини та іншу інфраструктуру. Люди готові зазнавати тимчасових незручностей, щоб потім жити добре. Але не завжди їхні очікування виправдовуються. Деякі райони так і залишаються на відшибі цивілізації, їх кидають на півдорозі та більше до них не повертаються. І добре, якщо людина має особистий автомобіль, щоб виїхати зі свого району. А якщо ні, то він стає мимовільним бранцем і проклинає себе за те, що так нерозумно розпорядився грошима.

 

Що це означає? Це означає, що потрібно переплатити, але купити таке житло, яке потім не завдало б непотрібного клопоту. Якщо район тільки будується, необхідно уважно вивчити плани забудовника. Переглянути розклад громадського транспорту, що ходить поряд із районом. Подумати, чи захочеться вставати щодня о 4-5-й ранку для того, щоб встигати на електричку до міста або на автобус. А в ідеалі мати власний автомобіль. Але проблема паркувальних місць така ж гостра, часто поставити машину поряд з будинком неможливо, особливо якщо будинок має багато поверхів. Ось таке замкнене коло чекає на людину. Люди часто не замислюються про свій комфорт поза квартирою, думаючи, що за них все вирішать. Але зараз збудовано чимало житлових комплексів, які не мають поруч ні нормальної дороги, ні магазинів, ні шкіл, причому невідомо, чи це буде взагалі в найближчому майбутньому. Так, житло там дешеве, але за дешевизну часом доводиться дорого платити. Тому потрібно дивитися не так на житло в цьому випадку, як на зручну транспортну доступність до міста або підшукати житло ближче до транспортних вузлів. Хтось скаже, що зате екологічно безпечно не доведеться дихати пилом з дороги. Але екологія екологією, а зручність понад усе. Ніхто не змушує купувати квартиру в будинку прямо біля дороги, але щоб автобусні зупинки, залізничні платформи були доступні, а не знаходилися за кілька кілометрів від житла. Інакше доведеться на дорогу щодня витрачати дорогоцінний годинник.